Realitný maklér

HOME&LIVING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej dynamicky sa rozvíjajúcej realitnej siete v Bratislave hľadáme ambicióznych a cieľavedomých obchodníkov. Uvítame najmä skúsených, seniorných maklérov, ktorým ponúkame bezkonkurenčné podmienky spolupráce, vlastné developerské projekty, zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie a podporu a zázemie korporátu. Ak s touto prácou skúsenosti ešte nemáš, hľadáme aj Teba, podmienkou však je Tvoja motivácia, odhodlanosť a vytrvalosť na sebe pracovať.
Ak Ťa baví spoznávať nových ľudí a komunikácia je pre teba hrou, ak ľahko zvládaš prvé oslovenie a dokážeš preklopiť rozhovor do obchodných výsledkov, hľadáme práve Teba.
Máme prepracovaný adaptačný program, v ktorom Ťa naučíme všetko čo o realitách vieme. Jeho súčasťou sú školenia od realitných profesionálov a taktiež študijný program zakončený kariérnym realitným titulom RSc., ktorý Ti plne hradí naša spoločnosť.
Ako jedna z mála realitných kancelárií sme členom silného finančného holdingu s dlhoročným zázemím a rozsiahlými skúsenosťami v oblasti developerských projektov.
Ponúkame Ti marketingovú a právnu pomoc, naše know-how a neustálu podporu v dosahovaní Tvojich obchodných úspechov.
Na oplátku od Teba očakávame, že budeš vo svojej práci konať vždy čestne a korektne.
Budeš iniciatívny a samostatný, ochotný sa vzdelávať a zodpovedne reprezentovať našu spoločnosť a jej hodnoty.

- Pracovné a sociálne zázemie,
- Program dlhodobého vzdelávania hradený našou spoločnosťou
- IT, marketingová a právna podpora
- Veľmi atraktívne finančné ohodnotenie, ktoré nie je ohraničené
- Férový a spravodlivý prístup
- Práca v príjemnom prostredí a v mladom kolektíve

Poprosíme uchádzačov o zaslanie CV s fotografiou na uvedený email spolu s krátkym predstavením a obhajobou, prečo práve Ty si ten správny kandidát do nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, ekonomika, architektúra, právo, technika,obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovedný a proklientský prístup
- Usmievavý, pozitívny typ človeka s vyspelými
komunikačnými schopnosťami
- Obchodnícke zručnosti
- Profesionálne vystupovanie
- Ochota na sebe neustále pracovať a vzdelávať sa

HOME&LIVING je realitná sieť s veľkými ambíciami. Maklérov vedieme k profesionalite nakoľko dbáme o odbornosť a vzdelávanie. Máme ambíciu stať sa silným hráčom na realitnom trhu. Sme súčasťou veľkej korporácie, preto vieme klientom poskytnúť kvalitné služby a širokú škálu produktov. Vďaka tomu aj svojim ľuďom dávame silné zázemie a pracovné možnosti smerujúce k nadštandardným zárobkom. Byť súčastou tohto tímu sa oplatí.
ID: 3808874  Megjelentetés dátuma: 9.12.2019  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac