Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Brigáda - čistiace práce v priemysle

Home&Industry Services s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
6 EUR/hod.Mzda : dohoda o pracovnej činnosti 6,00/brutto/hodina, živnosť 7,00/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odstraňovanie hrubých nečistôt z priestorov priemyselných strojov, odmasťovanie,povrchové čistenie strojov.
Práca sa vykonáva každý piatok v priemyselnom parku Kechnec cca. od 06,00 hod. do 14,00 hod..

Mzda : dohoda o pracovnej činnosti 6,00/brutto/hodina, živnosť 7,00/hod.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru. Na základe zaslaných životopisov budeme kontaktovať iba v vhodných uchádzačov, ktorí budú informovaní a pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Manuálna zručnosť, pracovitosť,zodpovednosť, samostatnosť a svedomitosť.

Spoločnosť Home&Industry Services s.r.o. vykonáva služby spojené s poskytovaním upratovacieho servisu vo firmám, domácnostiam a poskytuje službu priemyselného čistenia.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3417964  Megjelentetés dátuma: 27.6.2023  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.