Upratovačka

Home&Industry Services s.r.o.

Miesto práce
Traťová, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
480,00 € brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca sa vykonáva vo výrobnom podniku v Košiciach v dvoch 8 hodinových zmenách (ranná a poobedná) vrátane štátnych sviatkov, sobôt a nediel.
Ranná : 06.00 hod. - 14.30 hod.
Poobedná : 12.30 hod. - 21.00 hod.
Sobota - Nedeľa : 10.30 hod. - 19.00 hod.
Náplň práce :
- Udržiavanie čistoty v pridelenom objekte podľa rozpisu upratovania.
- Umývanie a leštenie okien, zrkadiel a iných sklenených plôch.
- Čistenie a dezinfikovanie sociálnych a iných sanitárnych zariadení.
- Vysýpanie a odnášanie nečistôt do smetných košov.
- Vykonávanie ostatných bežných upratovacích prác .

Zaslanie profesného životopisu je podmienkou pre zaradenie do výberového konania.

OSLOVENÍ BUDÚ LEN VYBRANÍ UCHÁDZAČI.

Prosíme, aby na inzerát reagovali len uchádzači so skutočným záujmom o prácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzťah k čistote a poriadku
- zodpovednosť

Spoločnosť Home&Industry Services s.r.o. vykonáva služby spojené s poskytovaním upratovacieho servisu vo firmám, domácnostiam a poskytuje službu priemyselného čistenia.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3272082  Megjelentetés dátuma: 24.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 480,00 € brutto/mesiac