Pracovník predajňa/sklad/rozvoz tovaru

Home & Garden s.r.o.

Miesto práce
Rožňavská 1, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
970 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na predajni v R1 centre, dokladanie a vybalovanie tovaru, obsluha zákazníkov, práca s RP, príprava tovaru na expedícia zákazníkom v sklade, občasný rozvoz tovaru firemným vozidlom, dodávkou. pracovná doba po-pia 10.00-18.00. Každú drugú sobotu práca od 10.00 do 16.00, za to volný deň v nasledujúcom týždni

záujemci pošlite svoj životopis na [email protected], vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

práca v obchode výhodou, ale nie sú potrebná žiadne špecialne znalosti, stačí chuť pracovať a serioznosť

Spoločnosť sa zaobrerá dovozom a predajom záhradného nábytku, interiérového nábytku v štýle country, provance a širokého sortimentu bytových doplnkov. Prevádzkuje predajňu o rozlohe cca. 1000m2 v R1 centre na Rožňavskej ul. 1 v BA a internetový obchod www.tintinhal.sk a www.teakandgarden.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2926827  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 970 EUR/mesiac