Bankár/-ka v džínsoch

Home Credit Slovakia, a.s.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
dohodou
480€ + nástupný bonus a motivujúci neobmedzený provízny systém (viac informácií o odmeňovacom systéme spoločnosti sa dozviete na osobnom výberovom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nudné šedivé kostýmy, podpätky alebo kravata utiahnutá ku krku a nepriateľská atmosféra v tíme. Desilo vás práve toto najviac, keď ste premýšľali nad prácou vo financiách? To v Home Credite nehrozí. Na Telemarketingu sme bankári v džínsoch!
NEnosíme uniformu.
NEmusíme byť v práci každý deň 8 alebo i 12 hodín.
NEvoláme cudzím ľuďom.
NEnútime klientom to, čo nechcú.
NEtelefonujeme ako roboti. My sme ľudia!

Čo teda robíme:
• hovoríme s klientmi, ktorí už poznajú nás a naše produkty. A navyše nemusí chodiť nikam na pobočku.
• zavoláme im, keď majú čas a keď sa im to hodí
• zistíme od nich, čo plánujú, čo si prajú a aký bude ich ďalší, lepší príbeh
• vymyslíme pre nich najlepšie riešenie a ponúkneme najlepší produkt

Prečo sa vám u nás bude páčiť:
• sme Home Credit. Takže ako Doma.
• pracujeme v pohodových kanceláriách na dohľad od hlavnej stanice. K nám to máte odkiaľkoľvek blízko.
• k pracovnej zmluve vám samozrejme bude náležať predĺžená dovolenka, stravné lístky, zdravotné voľno, voľnočasové poukážky, zľavy na kultúru alebo príspevok na penzijné pripoistenie

Informácie o výberovom konaní

Chcete vidieť ako to u nás chodí vo firme?
Pozrite sa n naše facebookovské stránky @MYHomeCredit

Ak Vás daná pracovná ponuka zaujala a spĺňate stanovené kritériá, zašlite nám prosím Váš životopis na našu mailovú adresu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako sa stať bankárom v džínsoch:
• najskôr nám o sebe niečo napíšte, všetky odpovede prejdeme a čo najskôr sa ozveme
• pozveme vás na stretnutie (a prejdeme s vami, čo vás baví, z čoho máte radosť a čo vás motivuje)
• keď to dobre dopadne, budeme sa stretávať v príjemných kanceláriách v Piešťanoch na Teplickej ulici. V džínsoch.
• skúsenosti na podobnej pozícii sú výhodou, ale netrváme na nich miesto je vhodné aj pre absolventov bez praxe, ktorí majú chuť poznať niečo nové

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s., založená v roku 1999, je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov ako nákup na splátky v mieste predaja, auto úvery, pôžičky na kartu, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek. V roku 2017 spoločnosť poskytla úvery v celkovej výške 192 miliónov eur. Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. je členom skupiny Home Credit.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3413785  Megjelentetés dátuma: 7.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 480€ + nástupný bonus a motivujúci neobmedzený provízny systém (viac informácií o odmeňovacom systéme spoločnosti sa dozviete na osobnom výberovom pohovore)