Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Rozvoz a inštalácia nábytku

HOLLEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji, Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiacOdmeny - koncoročné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a spoľahlivého záujemcu o prácu v sklade - preberanie, uskladňovanie a vyskladňovanie tovaru. Súčasťou práce je najmä rozvážanie nábytku ku klientom. Záujemca musí byť zručný, keďže práca obnáša aj montáž jednoduchého nábytku. Nutnosť je vedenie motorového vozidla typu dodávka Peugeot . Náplň práce:
- Zabezpečenie plynulého chodu skladu
- Práca s tovarom, starostlivosť o sklad
- Práca so skladovými dokladmi
- Príprava tovaru na expedíciu
- Rozvoz a priama výkladka / vynášanie nábytku u klienta
- Zručnosť: montáž a inštalácia nábytku u klienta

Informácie o výberovom konaní

prax vo vedení motorového vozidla typu dodávka Peugeot
prax v montáži nábytku
fyzicky náročnejšia práca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Počet rokov praxe

2

- Etické správanie vo vzťahu k firme a k zákazníkovi
- Zodpovednosť, samostatnosť, tvorivosť, iniciatíva, organizačné schopnosti, tímový hráč
- Manuálna zručnosť
- Fyzicky náročnejšia práca
- Komunikatívnosť, flexibilita, ochota pracovať v dynamickom prostredí
- Aktívny prístup
- Orientácia na zákazníka a dosahovanie výsledkov
- Znalosť skladového hospodárstva výhodou
- Prax v odbore výhodou

Spoločnosť Hollex Slovakia s.r.o. je popredná, rozrastajúca sa dynamická obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod so značkami YANKEE CANDLE , WOODWICK , MILLEFIORI MILANO, GOEBEL.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 851045  Megjelentetés dátuma: 25.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac