Hollex Luxury Living/Predajca luxusného nábytku a kuchýň

HOLLEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiacOdmeny na základe splnenia osobného plánu, bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný, kreatíny, prispôsobivý predajca, ktorého hlavnou úlohou bude predaj luxusných kuchýň, nábytku, a postelí (POLIFORM, MINOTTI, FLEXFORM, HASTENS, VISPRING, atd.) s dôrazom na oblasť rezidenčných priestorov s kompletným vybavením. Konzultácia požiadaviek a potrieb zákazníkov, spracovanie objednávok, cenových ponúk a následovné objednanie tovaru. Prezentácia tovaru spoločnosti klientom, budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi, vedenie ich databázy. Poradenstvo a služby zákazníckeho servisu, zodpovednosť za zverené prostriedky v pokladni a za tovar, účasť na firemných školeniach a marketingových podujatiach, udržovanie čistoty v predajni.

Interné školenia a školenia v zahraničí, exkluzívne pracovné prostredie, motivujúce pracovné ohodnotenie, priestor na sebarealizáciu. Práca v mladom dynamickom kolektíve. 1.800Eur/mesiac + odmeny v prípade splnenia osobného plánu.

Profesijný životopis s fotografiou nám zasielajte na emailové adresu [email protected].
K životopisu prosím priložte motivačný list.
Uchádzač zaslaním žiadosti súhlasí s použitím svojich osobných údajov podľa zákona o ochrane osobných údajov č.428/2002 Z.., v znení neskorších predpisov a dáva súhlas na ich uchovanie počas doby výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dizajn a architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Nutná prax v obore, znalosť svetových dizajnových značiek, vynikajúce komunikačné a obchodnícke zručnosti, proaktívny a pozitívny prístup k práci, nadšenie a orientácia na zákazníka. Presnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a časová flexibilita. Estetické cítenie, priestorové videnie a schopnosť výtvarného vyjadrenia. Práca v grafických programoch, vedomosti a vzťah k technickej oblasti.

Spoločnosť Hollex Slovakia s.r.o. je popredná, rozrastajúca sa dynamická obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod so značkami YANKEE CANDLE , WOODWICK , MILLEFIORI MILANO, GOEBEL.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2535717  Megjelentetés dátuma: 5.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac