Kontrola Kvality 6,50 eur/h - Mór

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Mór, Maďarsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
6,50 eur/h + počas víkendu cez noc +1,80 eur/h, cez noc +1 eur/h + platené obedové prestávky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

+36 30 290 3705 alebo +421 917 522 572
6,50 eur/h na živnosť
Dlhodobo !!!
Vizuálna kontrola zvarov
V prípade poskytnutej služby na zákazke:
V noci a vo sviatok + 1,00 eur/h
V noci počas víkendu + 1,80 eur/h
Počas víkendu + 0,80 eur/h
Platíme Vám aj obedové prestávky

Nutnosť vedieť po maďarsky
Nutnosť vlastnej dopravy do Mór (Maďarsko)
Práca vhodnejšia pre mužov, R-P-N
Mór-Magyarország
Hosszútávú megbízható munka
Hegsztési pontok ellenőrzése

Egyéni vállalkozók esetében:
6,50 EUR/óra
Éjszaka és ünnepnapokon +1.00 EUR/óra
Éjszaka hétvégén +1.80 EUR/óra
Hétvégén +0,80 EUR/óra

Alkalmazotti munkaviszony esetén:
1.200Ft/óra + 270Ft/óra bónusz + 10.000,-Ft Cafetéria

Magyar nyelvismeret szükséges
A környező településekről szerződéses járatok segítik a munkába jutást
3 műszak/8óra Hétfőtől-Péntekig, hétvégi túlóra lehetőséggel

+36 30 290 3705

- Platíme aj obedové prestávky
- Včasné vyplácanie faktúr
- Férové jednanie
- Dlhodobá spolupráca so stabilnou spoločnosťou
- Možnosť spolupráce na projektoch v zahraničí

Pre urýchlenie procesu volajte +36/30 290 3705 alebo +421 917 522 572

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Vlastné auto nutnosťou, dopravu ani ubytovanie nezabezpečujeme
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Technická a manuálna zručnosť, dobrý zrak a sluch
- Skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu na oddelení kontroly kvality

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3621440  Megjelentetés dátuma: 15.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 6,50 eur/h + počas víkendu cez noc +1,80 eur/h, cez noc +1 eur/h + platené obedové prestávky