12 eur/h + za noc, víkend, sviatok + denne platíme o pol hodinu viac (čas na obed)! - Povrchár - Špecialista

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
12 eur / h + počas víkendu za noc +1,80 eur/h, za noc +1 eur/h + počas víkendu 0,80 eur/h+ platené obedové prestávky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Povrchár - špecialista - len pre skúsených s praxou.
Skúsenosti si overujeme

Požiadavky na obrábanie povrchových chýb na lisovaných dieloch (oceľ, hliník) - surových(nenalakovaných) dielov pre zvarovňu v automobilovom priemysle:
Vyhľadanie chýb za pomoci kameňa a nahmatania (vyhladkávania).
Odrábanie chýb ako sú: pikle, odtlačky , boule, vlnitosť , autoklampiarské práce
Za pomoci povrchárskych pomôcok ako sú: povrchárske kladivo, hoblík, excentrická brúska a pod.

Devinská Nová Ves

12 eur/h odmena za služby* a plus k tomu:
platený čas na obed 0,5h
+ 1,00 eur/h za služby na zákazke v noci a vo sviatok
+ 1,80 eur/h za služby na zákazke počas víkendu v noci
+ 0,80 eur/h za služby na zákazke počas víkendu

Pošlite nám životopis s detailným popisom Vašich doterajších skúseností s obrábaním povrchov. Na základe životopisu, ktorý bude spĺňať požadované podmienky Vás budeme kontaktovať.

- Platíme aj obedové prestávky
- Včasná úhrada faktúr
- Férové jednanie
- Dlhodobá spolupráca so stabilnou spoločnosťou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- Skúsenosti sú nutnosťou
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Pracovitosť
- Manuálna zručnosť a technické myslenie, dobrý zrak

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3514841  Megjelentetés dátuma: 3.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 12 eur / h + počas víkendu za noc +1,80 eur/h, za noc +1 eur/h + počas víkendu 0,80 eur/h+ platené obedové prestávky