Recepčná / Recepčný

Holiday Inn Trnava

Miesto práce
Hornopotočná 5, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
850 - 1 100 EUR/mesiacZákladná mzda je nástupná základná zložka mzdy, po skúšobnej dobe navýšenie * horná hranica mzdy zahŕňa víkendové a nočné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-práca na smeny, denné a nočné
- vítanie, ubytovávanie a účtovanie hostí v rámci hotelových štandardov
- práca s hotelovým rezervačným systémom OPERA
- vybavovanie potrieb a požiadaviek hostí
- zodpovednosť za dosahovanie maximálnej spokojnosti zákazníkov
- príprava a vystavovanie účtov
- práca s peňažnou hotovosťou a bankovými operáciami
- evidencia prijatých platieb
- prijímanie a vybavovanie telefonických hovorov (aj v cudzom jazyku)
- kontrola dokumentov a dokladov
- vyplňovanie dokumentov súvisiacich s ubytovaním hostí / rezervácia ubytovania
- prevádza „check-in“ a check-out“
- zhotovovanie požadovaných reportov a štatistík
- úzka spolupráca s oddeleniami hotela
- riešenie reklamácií zákazníkov
- schopnosť prevziať zodpovednosť a pracovať samostatne
- poskytuje informácie o hotelových službách a cenách
- komunikácia so zákazníkmi

práca pre renomovanú medzinárodnú sieť hotelov
zamestnanecké výhody a zľavy
možnosť využitia wellness a fitness centra
parkovanie v podzemnej garáži hotela
zamestnanecká strava
zľavy na ubytovanie v sieti hotelov IHG po celej EU
možnosť vzdelávať sa a kariérne rásť v oblasti cestovného ruchu

Informácie o výberovom konaní

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.
Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hoteliérstvo, cestovný ruch, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vysoké pracovné nasadenie
- časovo flexibilná osoba;
- ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni je podmienka;
- príjemné, reprezentatívne a ústretové vystupovanie voči klientom a personálu hotela
- zodpovedný a spoľahlivý prístup a dôslednosť v práci
- schopnosť pracovať samostatne, ale aj ako tímový hráč

ID: 3767706  Megjelentetés dátuma: 31.10.2023  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac