Sales representative

Holiday Inn Trnava

Miesto práce
Hornopotočná 5, Trnava
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000e brutto + 3,5% z preukázateľne dosiahnutých tržieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- v čase neprítomnosti zastupuje kolegov obchodného oddelenia;
- podieľa sa na oslovovaní nových, stálych, ale aj potenciálnych klientov podľa zadeleného segmentu ( telefonicky, mailom, osobne...);
- starostlivosť o existujúcich klientov
- vypracováva písomné náležitosti súvisiace s novými klientmi (komunikácia s klientmi, zmluvy o ubytovaní, vypracováva ponuky stredísk, ponuky kongresov);
- vybavuje náležitosti komunikácie s klientmi ako kontaktná osoba za hotel v rámci rezervovania skupín spoločnosti a CK pre ubytovacie, relaxačné a kongresové účely hotela;
- zabezpečuje: komunikáciu s klientom, prezentovanie hotela, vyhotovovanie zmlúv podľa platných predpisov hotela, práca s rezervačným systémom OPERA – vyhotovovanie štatistík;
- vedie evidenciu databázy klientov – potenciálnych, reálnych, stálych;
- vykonáva oznamovaciu povinnosť (počas pravidelných sales & convention porád informuje všetkých zainteresovaných, prevádzkové oddelenia hotela);
- spracováva mesačné reporty – rozbor zrealizovaných ubytovaní, štatistické výkazy o spokojnosti, resp. nespokojnosti klientov ( feedback form, aktivity v OPERE ) a reporty využívania ubytovacích balíčkoch hotela;

- práca pre renomovanú medzinárodnú sieť hotelov
- zamestnanecké výhody a zľavy
- wellness a fitness centrum zdarma
- parkovanie v podzemnej garáži hotela
- zamestnanecká strava
- 50% zľava na stravu a nápoje aj v osobnom voľne
- mladý dynamický a príjemný kolektív
- zľavy na ubytovanie v sieti hotelov IHG po celej EU

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- precíznosť
- orientácia na detail
- samostatnosť
- proklientsky orientovaný prístup
- komunikatívnosť
- analytické myslenie

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.
Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.
ID: 3574544  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000e brutto + 3,5% z preukázateľne dosiahnutých tržieb