Kuriér - rozvoz potravín - okres Pezinok a Senec

HOLDING DENNISZ SADOGLU, a. s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz potravín od Vajnor až po Pezinok
- centrála Potraviny Malý Raj - Slovesnký Grob
- práca cez týždeň - pondelok až štvrtok 18-23, piatok a sobota 10- 03 a nedela 12- 23
- práca firemným vozidlom
- práca s hotovosťou a s platobným terminálom
- čistý register trestov
- neskôr možnosť presť na TPP

- služobným mobil, príjemné prostredie, dynamicky rástúca firma

kontaktovaní budú iba vybraný uchádzači + prosím posielať aj foto

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

dochvíľnosť, práca na stanovený čas, dodržiavať stanovený harmonogram, aktívny vodič

Spoločnosť HOLDING DENNISZ SADOGLU, a. s., sa zaoberá distribúciou doplnkového tovaru značky BEAVER prostredníctvom lekárni, e-shopu a katalógového predaju.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3716863  Megjelentetés dátuma: 15.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4 - 6 EUR/hod.