Vedúci/ Vedúca predajne potravín

HOLDING DENNISZ SADOGLU, a. s.

Miesto práce
Dúhová 965, Slovenský Grob
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 - 1 200 EUR/mesiac1050 euro + benefity a provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie plynulého chodu obchodnej prevádzky.
Zodpovedanie za predajné výsledky a plnenie stanovených finančných plánov.
Objednávanie tovaru a služieb v závislosti od stavu zásob a okolností.
Prijímanie a zaškoľovanie nových pracovníkov.
Vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovníkov, rozvíjanie ich odborných schopností a zručností.
Vypracovávanie rozpisov pracovných zmien, prideľovanie pracovných činností v rámci prevádzky.
Vykonávanie dohľadu nad kvalitou poskytovaného tovaru a služieb zákazníkom.
Prijímanie sťažností zákazníkov, vybavovanie reklamácií v súlade s platnou legislatívou a internými predpismi.
Preberanie dennej tržby a zabezpečovanie jej riadneho odvádzania.
Vykonávanie riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie zásob.
Vedenie predpísanej dokumentácie a podkladov na mzdové účely.

služobný telefón, služobný notebook, príjemné prostredie dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti, možnosť karierneho rastu, 12 hodinové smeny

Informácie o výberovom konaní

kontaktovaní budú len vybraní uchádzači

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Pokladňa - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

dochvíľnosť, teamový hráč, precíznosť , vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť HOLDING DENNISZ SADOGLU, a. s., sa zaoberá distribúciou doplnkového tovaru značky BEAVER prostredníctvom lekárni, e-shopu a katalógového predaju.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3659943  Megjelentetés dátuma: 15.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 050 - 1 200 EUR/mesiac1050 euro + benefity a provízie