Skladník/vodič

HOLDING DENNISZ SADOGLU, a. s.

Miesto práce
Turčianska 19, 82109 Bratislava - Ružinov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000€ + dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu.
-Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
-Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
-Vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky.
-Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému.
-Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
-Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
- Pomoc pri správe vozového parku
- aktívne riadenie motorového vozidla vrámci SR a ČR
- osobný vodič vedenia spoločnosti
- zásobovanie spoločnosti
- ostatné práce podľa pokynov nadriadeného

- služobný telefón, služobné vozidlo

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

precíznosť, dochvíľnosť, aktívne vedenie motorového vozidla, príjemné vystupovanie

Spoločnosť HOLDING DENNISZ SADOGLU, a. s., sa zaoberá distribúciou doplnkového tovaru značky BEAVER prostredníctvom lekárni, e-shopu a katalógového predaju.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3361792  Megjelentetés dátuma: 14.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000€ + dohoda