Operátor /-ka výroby. Firemná doprava do zamestnania.

Hoernlein Slovensko,s.r.o.

Miesto práce
Bernecká 1823, 936 01 Šahy-Homok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 560,00 € (+zákonné príplatky a výkonnostné odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha poloautomatických obrábacích strojov - jednoduchá manuálna práca
- práca na 3 zmeny
- miesto výkonu práce: Bernecká 1823, 93601 Šahy

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- dlhodobé zamestnanie
- dochádzkový bonus
- denné stravné v hodnote 4,00 €
- pracovné oblečenie
- lekárske prehliadky hradené zamestnávateľom
- doprava zabezpečená firemnou prepravou:
Trasa 1: Vinica, Dolinka, V.Calomija, Balog/Iplom, Kosihy, Klenany, Secianky, Ip.Predmostie, Tesmak
Trasa 2: Rykyncice, Plastovce, H.Turovce, V.Turovce
Trasa 3: Dudince, Hokovce, Slatina, H.Semerovce, D.Semerovce, Tupa, Hrkovce
Trasa 4: Demandice, Pastovce, Bielovce, Ip.Sokolec, Kubanovo, Sazdice, Vyskovce/Iplom, Preselany

Informácie o výberovom konaní

-miesto výkonu práce: Bernecká 1823, 936 01 Šahy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nemecká rodinná firma zaoberajúca sa výrobou komponentov pre automobilový a potravinársky priemysel s centrálou v Nemecku a závodmi na Slovensku a Mexiku s celkovým počtom pracovníkov 650.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1320139  Megjelentetés dátuma: 8.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 560,00 € (+zákonné príplatky a výkonnostné odmeny)