Právnik

HOCHTIEF SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Čadca, Martin, okres Čadca, okres Martin

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:

- zabezpečenie právnej agendy v súvislosti s realizáciou jednotlivých projektov spoločnosti, vedenie príslušnej evidencie
- tvorba a pripomienkovanie rôznych typov zmlúv a iných právnych dokumentov
- poskytovanie právnej podpory pri vyjednávaní obchodných podmienok s obchodnými partnermi
- poskytovanie právneho poradenstva, konzultácií a stanovísk hlavne v oblasti obchodného práva, občianskeho práva, správneho práva, štandardných zmluvných podmienok FIDIC a verejného obstarávania
- komunikácia s obchodnými partnermi a orgánmi verejnej moci
- právna podpora ostatným oddeleniam a útvarom spoločnosti
- plnenie ďalších povinností vyplývajúcich z interných predpisov spoločnosti a pokynov priameho nadriadeného

Požadujeme:

- VŠ - ukončené magisterské štúdium v odbore právo
- predchádzajúca prax min. 2 roky
- znalosť obchodného, občianskeho a správneho práva (vrátane verejného obstarávania) a zmluvných podmienok FIDIC
- schopnosť samostatne a zodpovedne viesť zverené projekty
- dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- ochota neustále sa učiť sa nové veci
- flexibilita a odolnosť voči stresu
- vodičský preukaz (B)
- ochota cestovať v rámci Slovenska

Ponúkame:

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- dobré pracovné podmienky
- možnosť vzdelávania a osobného rozvoja
- služobné auto aj na súkromné účely
- zamestnanecké benefity

Nástup:

- ihneď

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pozíciu v HOCHTIEF SK s.r.o. nám pošlite Váš motivačný list a profesný životopis s fotografiou prostredníctvom tlačítka "Opovedať".

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 3207171  Megjelentetés dátuma: 5.10.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.