Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Vodič MKD

HOCHEL s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 2 500 EUR/mesiacPriemerná hrubá mzda 1600 EUR + diéty. Ročné odmeny. Čistá mzda sa pohybuje v rozmedzí 1900-2300 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič medzinárodnej dopravy s vozidlom s celkovou hmotnosťou 40t, ťahač+ klasický alebo MEGA plachtový náves. Jazdíme nakládky SK - DE/FR/CH/BE/IT - späť. Prepravy trvajú od 3 dní do 7 dní. Vieme zabezpečiť ubytovanie v prípade, že vodič býva ďaleko. Je možné robiť aj turnusovú prácu ak zamestnanec chce /napr. bydlisko ďaleko od sídla zamestnávateľa/.

Príspevok na rehabilitáciu až do výšky 150 eur.
Príspevky na športové alebo kultúrne využitie.
Príspevok zamestnávateľa do III. piliera DDS vo výške 3-6%.
-víkendy 3 v mesiaci doma.
-stabilná a perspektívna práca.
-vybavenie vozidiel tankovacím a platobnými kartami pridelené vodičom.
-vozidlo pridelené vodičovi.
-automatické platenie mýta.
-odmeny za spotrebu.
-individuálne odmeny.
-príspevok na rekreáciu.
Celá mzda ide cez výplatnú pásku, človek nemá nízku dovolenku alebo dôchodok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Rodinná spoločnosť založená v r. 1992, poskytujeme medzinárodnú dopravu plachtovými kamiónmi zo Slovenska do krajín Európy a späť.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3654991  Megjelentetés dátuma: 5.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac