Kontrolór kvality

HOBES Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trebišov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola kvality strojárskych výrobkov v nepretržitej prevádzke, vstupná a výstupná kontrola, meranie rozmerov, príprava reportov pre oddelenie kvality, spolupráca s ďalšími oddeleniami.

Ponúkame zaujímavú, náročnú a perspektívnu prácu v prosperujúcej firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

znalosť čítania strojárskych výkresov
dynamická osobnosť, zodpovedná, precízna, flexibilná, ochotná pracovať nadčas
dobré pracovné návyky a komunikačné schopnosti
tímový hráč
PRAX VÍTANÁ

Spoločnosť HOBES SLOVAKIA je slovenská súkromná spoločnosť s proexportnym zameraním, založená v roku 1994.
Spoločnosť má dve hlavné výrobné programy: tlakové odlievanie zinkových odliatkov pre automobilový priemysel a montáž zadlabávacích zámkov do dverí.
Sme, pružná spoločnosť, spolupracujeme s mnohými európskymi spoločnosťami (anglickými, nemeckými, českými, maďarskými, dánskymi, belgickými...).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3389726  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR/mesiac, odmeny