Vodič pre distribúciu potravín BA, SC, MA, TT

Hossa family, s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz potravín na určenej trase

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikácia, samostatnosť, fyzická zdatnosť, spoľahlivosť, sebaovládanie

Boli ste v poslednom období v kaviarni, reštaurácií alebo kantíne? Ak áno, je veľká pravdepodobnosť, že vám bolo jedlo alebo nápoj pripravované zo surovín, ktoré sme dodali my, Hossa family.

Každé ráno z našich distribučných skladov vyrazí 60 chladiacich a mraziacich vozidiel k zákazníkom po celom Slovensku. K dnešnému dňu je ich už viac ako 7 000. A neustále pribúdajú!

V ponuke máme viac ako 2 500 skladových položiek. Aby sme sa v nich nestratili, neustále zavádzame moderné technológie v našich skladoch. Tablety, kódy, optimalizované trasy...Tie nás zavedú aj k našim vlastným výrobkom. Našou najznámejšou značkou je Stará mama, vďaka ktorej si Slovensko pochutnáva na pirohoch, knedličkách, pirôžkoch, či šúľancoch.

V týchto dňoch pracujeme na rozšírení našej distribučnej siete ako aj výrobnej kapacity. Preto hľadáme šikovných a usmievavých kolegov. Budeme radi, ak sa do nášho tímu pridáte aj vy!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Maroš Balay
E-mail: poslať životopis
ID: 4156188  Megjelentetés dátuma: 6.9.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac