Senior softvérový inžinier (C#)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Júl/August 2020
Od 2 000 EUR/mesiacMzda je výsledkom dohody, v ktorej budú zohľadnené schopnosti a zručnosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste skúsený softvérový inžinier, ktorého láka byť aj architektom riešenia, nie len programátorom? Chcete byť súčasťou tímu, ale zároveň mať jasno v tom, ktorá časť vývoja je "vaša"? Chcete pracovať na niečom naozaj zmysluplnom? Dajte o sebe vedieť, pošlite nám svoj životopis!

Sme pevne etablovaná a zároveň dynamicky sa rozvíjajúca slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie a do nášho tímu hľadáme Softvérového inžiniera.

HLAVNÁ NÁPLŇ:
Ako dôležitá súčasť vývojového tímu budete spolutvorcom rôznorodých projektov v oblasti vývoja bezpečnostne relevantných systémov pre koľajovú dopravu.
Vaše primárne zameranie na tejto pozícii bude vytvárať PC a softvérové aplikácie najmä v C# od back-end služieb až po front-end, komunikačných/ HW orientovaných aplikácií ako aj aplikácií webových, databázových a mobilných.
Kľúčová bude aj vaša spoluúčasť na tvorbe návrhu, technických špecifikácií a riešení problémov pri vývoji jednotlivých vrstiev komplexnej infraštruktúry našich produktov.

HLAVNÉ ZODPOVEDNOSTI:
Ako Softvérový inžinier u nás budete zodpovedný/á za:
• analytický a koordinovaný návrh a vývoj týchto aplikácií.
• transformáciu prípadov použitia do funkčných aplikácií.
• návrh, budovanie a udržiavanie bázy efektívneho, opakovane použiteľného a spoľahlivého kódu primárne v jazyku C#.
• zabezpečenie výkonu, kvality a ergonómie aplikácií.
• identifikáciu úzkych miesta, chýb a návrh protiopatrení a riešení.
• udržiavanie kvality a dokumentácie kódu.

- Príležitosť pre sebarealizáciu a rozvoj
- Spolupráca v tíme skúsených vývojárov
- Práca v stabilnej a modernej slovenskej spoločnosti
- Zaujímavé finančné odmeny postavené na výsledkoch zamestnanca, tímu a spoločnosti
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosti vzdelávania, rozvoja odborných znalostí a zručností, jazykové vzdelávanie
- Pestrý 3-úrovňový sociálny program (pravidelné celofiremné akcie, spoločné tímové aktivity a individuálne volený sociálny program) zameraný na rôzne aspekty života od zdravia až po kultúru

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferované IT/ elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

* Analytické myslenie a schopnosť riešiť komplexné zadania
* Hlboká znalosť princípov objektovo orientovaného programovania
* Znalosť nástrojov a princípov na správu verzií kódu (preferovaný Git).
* Skúsenosti s rozšírenými jazykmi, nástrojmi a frameworkami web aplikácií (HTML, CSS, JS, PHP, ASP).
* Skúsenosť s tvorbou čistého, čitateľného a zdokumentovaného kódu
* Ochota sa neustále vzdelávať a rozvíjať
* Samostatnosť, ale aj schopnosť spolupracovať v tíme

Takmer každá lokomotíva na Slovensku má inštalované naše zariadenia, vďaka ktorým môže bezpečne jazdiť. Naše systému však nenájdete len vo vlakoch na Slovensku. Sme lídrom vlakovej bezpečnosti v krajinách strednej Európy.

Sme vysoko špecializovaná technologická firma s históriou od roku 1993. Zabezpečujeme komplexné technologické riešenia pre spoľahlivú a bezpečnú jazdu na železnici. Naše produkty chránia život, znižujú náklady a šetria čas. Sme dôveryhodným partnerom pre lídrov európskej železničnej dopravy.

Za 30 rokov na trhu sme narástli na profesionálny tím s vyše 80 členmi. Staviame na vysokej odbornosti, špecifickom know-how a dlhoročných skúsenostiach v našom odbore. Za naším úspechom sa skrýva usilovnosť, vytrvalosť a tímová práca. Vďaka tomu sme uviedli do prevádzky už viac než 5000 systémov na Slovensku i v zahraničí a ich počet neustále rastie.

Viac o nás a našej práci sa dozviete na našej stránke www.hmh.sk alebo sa ozvite, radi sa s Vami porozprávame.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Prieložná
Tel.: +421232332105
E-mail: poslať životopis

HMH s.r.o.
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
GPS súradnice:
48°9'55.5"N
017°10'29.8"E

Kontakt:
Tel: + 421 2 323 321 01-03
E-mail: [email protected]

hmh.sk

ID: 3683406  Megjelentetés dátuma: 15.6.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac