Projektový manažér

HM REALING, s.r.o.

Miesto práce
Malinovo
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiacbonusy ,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a riadenie predaja súčasných a budúcich investičných projektov spoločnosti
- vybavovanie žiadostí a komunikácia s klientami /kupujúcich / , dotknutými inštitúciami a organizáciami
- aktívny predaj nehnuteľností z projektov spoločností
- komunikácia s generálnym dodávateľom stavby
- asistencia riaditeľovi spoločnosti,
- vypracovanie reportov
- spolupráca s marketingovým oddelením
- operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek, riešenie prípadných reklamácií

- hľadáme nového člena nášho malého kolektívu , ktorý bude platnou súčasťou , dobrým predajcom , s pozitívnym vzťahom k predaju , len na dlhodobú spoluprácu , sme spoločnosť 14 rokov na trhu s nehnuteľnosťami , všetky projekty , ktoré máme v ponuke , sú našim dielom od A po Z , nie sme realitná kancelária , sme developerská spoločnosť so zázemím , pevnou tradíciou , a z toho plynúce výhody pre našich zamestnancov , naša priorita je spokojný zamestnanec a spokojný klient

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• organizačné, koordinačné a technické schopnosti
• základné právne a ekonomické povedomie
• znalosť čítania výkresovej a technickej dokumentácie
• rozhodnosť, samostatnosť, flexibilita, precíznosť, zmysel pre detail
• vysoké pracovné nasadenie
• lojalita
- excel podmienka
- skusenosti s realitami podmienka

www.DunajskaRiviera.sk www.trivodymalinovo.sk
developerská činnosť , správa budov , realitna činnosť , stavebná činnosť

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3858641  Megjelentetés dátuma: 28.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac