Servírka, číšník

HM Management s.r.o.

Místo práce
Vimperk, Slovenská republika, Okres Prachatice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijjmeme do našich restauraci na Šumavě ve Vimperku a na Zadově - www.dobrachata.cz; www.restaurace-vodnik.cz servírky a číšníky. Dlouhodobě působíme na gastronomickém trhu na Šumavě a hledáme kvalitní personál se zájmem podílet se na úspěšném rozvoji naší společnosti. Nabízíme zázemí silné firmy s důrazem na firemní kulturu „rodinné firmy“ a týmového prostředí. Očekáváme profesionalitu, vysoké pracovní nasazení a zájem přispět k úspěchu našich restaurací.

Předpokladaný netto příjem cca 17.000 - 18.000 Kč.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou