Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Overovanie v centre Hlídačky.sk

Hlídačky.cz s.r.o.

Miesto práce
Suché mýto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo by bolo tvoju náplňou?
Podľa tvojich časových možností vybrať termíny na overenie pre hlídačky v pracovnom týždni v Overujúcom centre (OC) v Bratislave (budova Europeum) a cez video konferenciu.

S hlídačkami sa zoznámiš, zapíšeš doklady, ktoré doniesli a pravdivo ich popíšeš v referencií a vyplníš jej overený profil. S tímom budeš komunikovať online a budeš mať dve kolegyne. Sylva v OC Brno a Ria v OC Praha.

Koho hľadáme?
* Si pozitívna a rada komunikuješ?
* Máš čas 20 hodín mesačne? (viac podľa tvojich možností)
* Vieš napísať zrozumiteľný text (Slovenský) bez gramatických chýb?
* Dokážeš sa užívateľsky orientovať na internete?

firemný notebook, telefón, flexibilná pracovná doba, možnosť práce z domu

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Startup Hlídačky.sk je online platformou v SR, kde je registrovaných už viac Ako 35000 domácností a hlídačiek. Hlídačky.sk prepájajú rodiny s hlídačkami na opatrovanie detí, upratovanie domácností, stráženie domácich zvieratiek a starostlivosti o seniorov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3867327  Megjelentetés dátuma: 9.9.2021  Alapbér (bruttó): 8 EUR/hod.