Projektant statik

Hladík a Chalivopulos s.r.o.

Místo práce
Brno
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma Hladík a Chalivopulos s.r.o. vznikla v roce 2006 jako pokračující organizace firmy Ing. Pavel Hladík zabývající se projekční činností od roku 1997. Specializujeme se na statiku nosných konstrukcí pozemních staveb, především železobetonových a předpjatých - jak monolitických, tak prefabrikovaných. Zabýváme se také návrhem nosných dřevěných a ocelových konstrukcí a zakládáním staveb včetně speciálního hlubinného založení. Vypracováváme projektové dokumentace statiky všech stupňů projektové dokumentace (od územního řízení, stavebního povolení, prováděcí a tendrové dokumentace až po dílenskou dokumentaci), statické posudky a vykonáváme odborný autorský dozor na prováděných stavbách. Pracovní tým tvoří v současnosti cca 20 osob (18 inženýrů a dalších externích spolupracovníků).

Požadované vzdělání:

  • bakalářské (brigáda)
  • inženýrské (práce na plný úvazek)

Nabízíme:

  • Přátelské a kolegiální pracovní prostředí v centru Brna
  • Práci na zajímavých projektech
  • Podporující a férový přístup
  • Zaškolení ve statických softwarech
  • Motivující mzdové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce

Benefity:

  • bonusy, prémie, stravenky (dle druhu pracovního poměru)

Nástup možný ihned.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4033224  Megjelentetés dátuma: 12.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 25 000 Kč/měsíc