Advokátsky koncipient

HKP Legal, s.r.o.

Miesto práce
Križkova 9, Bratislava
Termín nástupu
august 2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacpravidelné zvyšovanie mzdy (po roku)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pozícia advokátskeho koncipienta v zmysle zákona o advokácii, najmä príprava podkladov pre (služobne starších) kolegov - advokátov a samostatný výkon jednotlivých úkonov právnych služieb

prax v zabehnutej advokátskej kancelárii (príprava na povolanie advokáta),
flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu (home office), podpora vzdelávania (školenia), firemné akcie (teambuilding)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

záujem o prácu v advokácii, zodpovednosť, proaktívny a proklientsky prístup, analytické myslenie, samostatné riešenie problémov, komunikačné a organizačné schopnosti, príjemné vystupovanie

HKP Legal patrí medzi stabilné slovenské advokátske kancelárie, pričom dlhodobo poskytuje kvalitné právne služby širokému spektru klientov – od nadnárodných (globálnych) korporácií, cez slovenské a zahraničné obchodné spoločnosti, štátne resp. verejné inštitúcie, subjekty tzv. tretieho sektora, až po fyzické osoby.
HKP Legal predstavuje advokátsku kanceláriu strednej veľkosti, disponujúcu kombináciou bohatých praktických skúseností, širokých teoretických vedomostí, flexibilného prístupu zo strany mladého dynamického tímu, ako aj dôkladnej znalosti miestneho know-how získanej mnohoročným pôsobením na slovenskom trhu právnych služieb.
Hľadaná pozícia (advokátsky koncipient) dáva osobám so záujmom o advokáciu možnosť získať povinnú prax v advokátskej kancelárii, vrátane perspektívy pokračovania v spolupráci na pozícii spolupracujúceho advokáta (a neskôr prípadne aj partnera).
Viac informácii o kancelárii možno nájsť na web-stránke www.hkplegal.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3939950  Megjelentetés dátuma: 20.7.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac