Obchodný zástupca Tiper - západné s stredné Slovensko

HK invest s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiacodmeny podľa výkonu od 500 - 2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vyhľadáva obchodné príležitosti (spája dopyt s ponukou v automobilovom segmente)
• poskytuje všeobecné informácie o podmienkach a spôsoboch financovania, ktorý mu umožňuje platná legislatíva (predbežná kalkulácia splátky)
• spravuje a aktualizuje ponuku vecí vhodných na financovanie (automobil kategorie M1 a N1)
• aktívne propaguje ponuku na inzertných portáloch a sociálnych sieťach
• organizuje obhliadky financovaných vecí
• aktívne komunikuje so záujemcami - sprevádza klienta počas celého priebehu obchodu
• manažuje timing pre doručenie potrebných podkladov pre spracovanie úveru
• v prípade potreby sa zúčastňuje na odovzdaní financovaných vecí
• spolupôsobí pri právnom servise (poskytuje súčinnosť so spolupracujúcim advokátom)

Časová flexibilita, Samostatnosť riadenia regiónu,

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

prax vo finančníctve alebo na pozícii obchodného zástupcu vítaná, komunikatívnosť, práca so sociálnymi sieťami

Sme maklérska spoločnosť pôsobiaca v oblasti inovatívneho internetového predaja vozidiel a ich financovania.
www.superuvery.sk
ID: 3774862  Megjelentetés dátuma: 30.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 2 000 EUR/mesiacodmeny podľa výkonu od 500 - 2500