Back Office Specialist/ Junior Sales Specialist

MHC Mobility Sp. z o.o. - organizačná zložka

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava cenových ponúk operatívneho leasingu a krátkodobého prenájmu osobných, úžitkových a nákladných vozidiel
• Kontakt s dodávateľmi vozidiel
• Spracovávanie zmluvnej dokumentácie
• Zadávanie dát do interného systému k obchodným prípadom v súlade s internými postupmi a v požadovanej kvalite
• Contract Management
• Príprava reportov
• Podpora Account Managerov
• Po zaškolení, akvizícia menších klientov, spracovanie obchodných prípadov

Požiadavky na zamestnanca

• Vzdelanie: nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské
• Jazykové znalosti: Anglický jazyk - pokročilý
• Prax 2 roky
• Aktívna práca s MS Office, hlavne Excell
• Obchodnícke nastavenie
• Asertívnu komunikáciu, zodpovednosť, orientáciu na zákazníka, schopnosť práce v tíme
• Schopnosť zvládať stres, zmysel pre detail, logické a analytické myslenie
• Výhoda je znalosť automobilového priemyslu alebo lízingu

• Zázemie medzinárodnej a dynamicky rastúcej spoločnosti
• Príležitosť rozvíjať svoje profesionálne zručnosti s nadnárodnou spoločnosťou
• Možnosť vnútornej kariéry
• Základná mesačná mzda sa pohybuje od 1.000 € brutto + odmeny. Finálna mzda je závislá od doterajších skúseností, seniority v hľadanej oblasti a od odborných znalostí.

Pripojte sa k tímu Hitachi Capital Mobility Slovakia!
Skvelá kultúra Hitachi, hodnoty, ktoré presadzujeme, a Ľudia, ktorých zamestnávame, z nás robia Jedinečné pracovisko. Ľudia sú pre nás najdôležitejší! Staráme sa o našich Klientov a našich Zamestnancov. Investujeme do Ľudí! Chceme vidieť úspechy našich Zamestnancov, pretože vieme, že obchodný úspech závisí od Ľudí!
Prekročte svoje limity a rozšírte svoj potenciál!
Hľadáme ľudí, ktorí zdieľajú naše hodnoty, sú čestní a otvorení, plní entuziazmu a optimizmu.

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

MHC Mobility je Japonská finančná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1957. Jej hlavní akcionári sú najväčšia japonská banka Mitsubishi UFJ Financial Group, Inc., Mitsubishi Corp. a Hitachi, Ltd.
V rámci svojich aktivít sa MHC Mobility venuje aj správe vozového parku. Celkovo na svete spravuje 530 tisíc vozidiel, z toho v Európe to je takmer 150.000 vozidiel.

Ak by takto mala vyzerať spoločnosť, v ktorej chcete pracovať, čakáme na vašu žiadosť. Zašlite svoj životopis a sprievodný list na adresu: [email protected]
Nezabudnite uviesť nasledujúcu doložku:
„Súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov v oblasti [ meno, priezvisko, adresa, skúsenosť a vzdelanie ] spoločnosťou MHC Mobility Sp. z o.o. - organizačná zložkav súlade s [ článkom 6 ods. 1 písm. a / 9 ods. 2 písm. a ] všeobecného nariadenia o ochrane údajov (GDPR) na účely súčasného a budúceho náboru. Vyhlasujem, že som bol/a informovaný/á o možnosti kedykoľvek odvolať tento súhlas, ako aj o tom, že poskytovanie služieb alebo plnenie zmluvy nezávisí od tohto súhlasu.“
ID: 3957341  Megjelentetés dátuma: 4.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac