Čašník/barista

HIR, s. r. o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
4,1 - 6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava kávy a výrobkov z nej,príprava nealko a alko nápojov,obsluha RP,príprava pracoviska,podávanie a servis zákuskov

práca v mladom a veselom kolektíve,práca v čistom a príjemnom nefajčiarskom prostredí,pitný režim,pizza grátis,ohybný pracovný čas-nič nie je nalinkované ,koncoročné vianočné odmeny

práca je veľmi jednoduchá a ak niekto niečo nevie tak ho to radi naučíme

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

lojálnosť,samostatnosť,pružnosť,ochota sa učiť nové veci

Celkom mladá,rozvíjajúca sa spoločnosť ktorá sa zaoberá prípravou kávy,výrobkov s kávy a jej predajom konečnému spotrebiteľovi,predaj zákuskov,príprava nealko a alko nápojov,po skúsenostiach v Taliansku sme sa rozhodli piecť pravú neapolskú pizzu pripravovanú výlučne z talianských surovín-nutné je zavolať,ak nedvíhame skúsiť znovu,ZAVOLAŤ-dakujeme
ID: 3827916  Megjelentetés dátuma: 3.3.2020  Alapbér (bruttó): 4,1 EUR/hod.