Ortopéd

Hipcentrum s.r.o.

Miesto práce
Holubyho 39, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.11.2020
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac+ ďaľšie odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v ortopedickej ambulancii a v zariadení jednodňovej zdravotnej starostlivosti odbor ortopédia.

benefity pre zamestnancov: bezplatné využívanie plavárne a wellness na základe určených podmienok.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ortopédia, traumatológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Novovzniknutá, nadštandardne vybavená poliklinika Hipcentrum v Pezinku, ktorá ponúka zdravotnú starostlivosť v ambulanciách: Všeobecný lekár pre dospelých, Ortopedicko - traumatologická ambulancia, Chirurgická ambulancia, Gynekologická ambulancia, Interná ambulancia a kliniku jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odboroch: gynekológia, chirurgia a plastická chirurgia, ortopédia, traumatológia. Súčasťou polikliniky je plaváreň & wellness Hipcentrum.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3944334  Megjelentetés dátuma: 15.10.2020  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac