Recepčná wellness centrum

Hipcentrum s.r.o.

Miesto práce
Holubyho 41, Pezinok
Termín nástupu
15.6.2019
Mzdové podmienky (brutto)
850 ,- vrátane príplatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie chodu recepcie
- osobný, telefonický kontakt s klientom
- elektronická korešpondencia
- rezervácia služieb
- práca s pokladňou

Pracuje sa dlhý - krátky týždeň, vrátane víkendov podľa otváracích hodín

práca v mladom kolektíve, možnosť využívať služby centra so zľavou, gastrolístky hradené v plnej sume.

Profesijný životopis s fotografiou prosíme zaslať na e-mail: [email protected], do predmetu uveďte: "recepčná wellness"
Odpovadáme len vybraným uchádzačom o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

príjemné vystupovanie voči klientom,komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita

Novovzniknutá, nadštandardne vybavená poliklinika Hipcentrum v Pezinku, ktorá ponúka zdravotnú starostlivosť v ambulanciách: Všeobecný lekár pre dospelých, Ortopedicko - traumatologická ambulancia, Chirurgická ambulancia, Gynekologická ambulancia, Interná ambulancia a kliniku jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odboroch: gynekológia, chirurgia a plastická chirurgia, ortopédia, traumatológia. Súčasťou polikliniky je plaváreň & wellness Hipcentrum.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2709016  Megjelentetés dátuma: 4.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 ,- vrátane príplatkov