Vedoucí směny / ShiftLeader - Front Office Hilton Prague Old Town

HILTON PRAGUE HOTELS

Místo práce
V Celnici 7, Nové Město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
02.01.2019
Mzdové podmínky (brutto)
23000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní náplní práce vedoucího směny je zajistit spokojenost hostů s průběhem check-in, ale také s celkovým pobytem v hotelu. Stejně tak jako zajistit dobrou náladu v týmu. Práce zahrnuje také administrativní činnost a kontrolu provedených operací. V případě potřeby je vždy na směně Manažer Recepce, či Asistent Manažera. Se zaškolením samozřejmě počítáme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaškolení

Pravidelnou a odpovídající mzdu řádně a včas

Benefity řetězce Hilton

Sportovní aktivity

Roční bonus

Nástup dle domluvy

Smlouva na dobu neurčitou

Informace o náboru

Anglický jazyk - plynulý

Český jazyk - není nutný, ale je výhodou

Hotelový rezervační systém Opera - velká výhoda, jakýkoliv jiný, také se hodí

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme do stávajícího týmu nového kolegu/kolegyni na pozici ShiftLeader.Rádi bychom našli někoho, kdo již má zkušenost s hotelovým provozem, ideálně i s Opera systémem a má ambice postupovat dále v kariéře v rámci oddělení Front Office. Pozici otevíráme v hotelu Hilton Prague Old Town v centru Prahy, u metra Náměstí Republiky.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

5* Hotel Hilton Prague v centru Prahy blízko spojení metra C Florenc. Jeden z největších hotelů v kontinentální Evropě s 791 pokoji.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3234793  Megjelentetés dátuma: 30.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 23000