ON!Track & Fleet Management Service consultant - Analyst

Hilti Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konzultant pre produkt On!Track pomáha pri rozvoji a podpore nového softvérového produktu s lokálnymi aj globálnymi partnermi v spoločnosti Hilti, je nositeľom odborných znalostí produktu.

Tento člen nášho tímu aktívne koordinuje spoluprácu s našimi obchodnými poradcami, posilňuje vzťahy s existujúcimi aj potenciálnymi zákazníkmi a rozvíja trh zvyšovaním predaja produktu On!Track.

Zodpovedá za:

• analýzu výsledkov predaja, identifikáciu potenciálu zákazníka a rozvoj predajnej stratégie produktu
• komunikáciu so zákazníkom, analýzu súčasných postupov a procesov správy majetku zákazníka a vypracovanie najlepšieho riešenia, s cieľom zvýšiť efektivitu a uspokojiť potreby zákazníkov
• implementáciu systému ON!Track pre našich zákazníkov (spoločne so zákazníkom, oddelením zákazníckej podpory a našimi obchodnými poradcami)
• odborné školenia a poradenstvo pre zamestnancov našich zákazníkov aj pre naše predajné tímy v rámci Slovenska
• návrh zlepšenia nášho riešenia a posilňovania nášho postavenia na trhu
• prehľad v pridelenom portfóliu produktov a súvisiacich službách

• Minimálna základná zložka mzdy 1600€ + ročné bonusy
• Služobné vozidlo aj na súkromné účely
• Karta Multisport s príspevkom od zamestnávateľa
• Produkty spoločnosti za zvýhodnené ceny
• Spoločenské aktivity v rámci organizácie
• Finančné príspevky pri rôznych životných udalostiach
• Preplácanie PN do výšky mzdy prvých 14 kalendárnych dní
• Príspevok na penzijné pripoistenie
• Sick days

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Úspešný kandidát/kandidátka je komunikatívna, ambiciózna, zodpovedná osobnosť s duchom podnikateľa s výbornými komunikačnými a prezentačnými schopnosťami.

Ďalej očakávame:
• ukončené VŠ alebo SŠ vzdelanie s maturitou
• minimálne 1 rok skúseností s predajom v stavebníctve alebo predajom služieb a / alebo softvéru
• predchádzajúce skúsenosti z oblasti IT sú vítané
• anglický jazyk na komunikačnej úrovni slovom aj písmom
• ochota cestovať v rámci SR
• znalosť práce s MS Office, Excel úroveň pokročilý
• skúsenosti v oblasti riadenia projektov sú vítané

Spoločnosť Hilti je popredným svetovým výrobcom produktov určených predovšetkým profesionálnym zákazníkom v stavebnom priemysle. Navrhujeme samostatne stojace nosné konštrukcie pre technológie a zaoberáme sa aj komplexným návrhom kotvenia pre profesie ako kúrenie, chladenie, vzduchotechnika. Hilti Slovakia spol. s r.o. sa v prieskumoch zamestnaneckej spokojnosti v kategórii malé a stredné podniky dlhodobo umiestňuje na najvyšších priečkach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis
ID: 3906374  Megjelentetés dátuma: 19.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac