Obchodný poradca pre Dunajskú Stredu, Šaľu, Galantu,Trnavu, Hlohovec

Hilti Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
immediately

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posily do nášho obchodníckeho tímu.

​Skvelá príležitosť, ak máš záľubu v technike a najmodernejšom náradí, chceš byť súčasťou úspešnej firmy, ktorá poskytuje tie najmodernejšie produkty, technológie, software a služby profesionálom v stavebníctve. Sme hrdí na meno značky, budované viac ako 75 rokov a na svetovú povesť inovatívnych produktov a vynikajúcich služieb.

Ako obchodný poradca budeš zodpovedný za komplexné vedenie obchodných stretnutí

• budeš zodpovedať za predaj vo zverenom regióne
• realizovať osobné stretnutia so zákazníkmi aj aktívne
vyhľadávať nových, potenciálnych zákazníkov
• prezentovať naše produkty priamo zákazníkovi v kancelárii
alebo na stavbe
• pripravovať cenové ponuky a prezentovať ich zákazníkom
• dohliadať na platobnú morálku zverených zákazníkov
• aktívne pracovať s interným softvérom na plánovanie aktivít,
evidenciu a predvádzanie produktov, realizáciu
marketingových aktivít

• Minimálna základná zložka mzdy 1250 € + kvartálne bonusy
• Príspevok na súkromnú dopravu
• Karta Multisport s príspevkom od zamestnávateľa
• Produkty spoločnosti za zvýhodnené ceny
• Spoločenské aktivity v rámci organizácie
• Finančné príspevky pri rôznych životných udalostiach
• Preplácanie PN do výšky mzdy prvých 14 kalendárnych dní
• Príspevok na penzijné pripoistenie

Pozíciu obsadzujeme pre región Dunajská Streda, Šaľa, Galanta,Trnava, Hlohovec, práca si vyžaduje cestovanie.
Svoj životopis nám pošli reakciou na inzerát kliknutím na "Prihlásiť sa". Takto sa dostane do našej databázy, a môžeme s ním ďalej pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát/kandidátka je aktívny vodič s chuťou pracovať a dosahovať stanovené ciele s výbornými komunikačnými a prezentačnými schopnosťami.

Očakávame:

• Dosiahnuté minimálne stredoškolské vzdelanie s
maturitou
• Predchádzajúca prax v predaji je výhodou
• Znalosť produktov Hilti výhodou
• Chuť pracovať efektívne s vysokým nasadením s orientáciou na výsledok
• Zodpovednosť a samostatnosť
• Skúsenosti s prácou s PC s balíkom Microsoft (Word, Excel, PowerPoint)
• Znalosť anglického a maďarského jazyka výhodou

Spoločnosť Hilti je popredným svetovým výrobcom produktov určených predovšetkým profesionálnym zákazníkom v stavebnom priemysle. Navrhujeme samostatne stojace nosné konštrukcie pre technológie a zaoberáme sa aj komplexným návrhom kotvenia pre profesie ako kúrenie, chladenie, vzduchotechnika. Hilti Slovakia spol. s r.o. sa v prieskumoch zamestnaneckej spokojnosti v kategórii malé a stredné podniky dlhodobo umiestňuje na najvyšších priečkach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis