Večerný asistent / asistentka

Hillbridges, s. r. o.

Miesto práce
Gorkého 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V tíme mladých, energických ľudí nadšených pre vzrušujúcu a zaujímavú prácu otvárame pozíciu večerný asistent / asistentka. Zakladáme si na kvalite a výnimočnosti a kladieme dôraz na integritu, spoľahlivosť a rešpekt. Hoci spoločne považujeme tieto hodnoty za základ našej praxe, vážime si individuálnu povahu členov nášho tímu, pretože práve ich osobitný pohľad a originálne nápady predstavujú pre Hillbridges jedinečný prínos a zlepšujú kvalitu našej práce.

Pozícia je určená iba pre študentov dennej formy štúdia na Vysokej škole.

Pozícia večerný asistent / asistentka zahŕňa:
- práca vo večerných hodinách od 17.00h - podľa potreby aj skôr
- administratívna podpora právnikom v kancelárii;
- príprava a formátovanie dokumentov, preklad / prepisovanie textov;
- komunikácia s klientami prostredníctvom telefónu a osobne;
- práca s MS Office a internými databázami;
- zabezpečenie chodu recepcie vo večernom režime po 17:00
- práca s dokumentami (textom) a databázami je prevažne v anglickom jazyku

- zaujímavá práca v mladom, priateľskom a dynamickom kolektíve;
- možnosť rozšírenia úloh a zodpovedností podľa osobných schopností a zručností uchádzača;
- aktívne využívanie cudzieho jazyka.

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš štrukturovaný životopis a motivačný list v slovenskom a anglickom jazyku. Uchádzači spĺňajúci požiadavky budú kontaktovaní a pozvaní na ústny pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- pozitívny prístup;
- zmysel pre detail;
- precízne plnenie zverených úloh;
- vynikajúce komunikačné schopnosti;
- tímový hráč
- časová flexibilita

Hillbridges je dynamický tím mladých profesionálov s medzinárodnými skúsenosťami, pôsobiaci v Bratislave so spoločným cieľom – poskytovať svojim klientom profesionálne právne služby najvyššej kvality a asistovať im pri ich najnáročnejších projektoch na Slovensku a v regióne strednej a východnej Európy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3586091  Megjelentetés dátuma: 15.3.2023  Alapbér (bruttó): 7 EUR/hod.