Advokát

Highgate Law & Tax s. r. o.

Miesto práce
Grösslingová 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3000 - 5000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Advokátska kancelária sa venuje inovatívnym oblastiam práva ako je zastupovanie investorov alebo start-upy, regulácia finančných trhov a podnikania v oblasti investičných služieb, daňové poradenstvo a plánovanie, oblasť blockchain a virtuálnych mien. Advokát by mal byť primárne zdatný v oblasti obchodného práva a IP práva pričom akékoľvek skúsenosti s iným oblasťami práva, ktorým sa Highgate Law & Tax venuje sú vítané.

- vynikajúce príležitosti na profesionálny, osobný a finančný rozvoj, trvalé zvyšovanie kvalifikácie a odborného rastu
- komunikácia a používanie anglického jazyka
- práca na mimoriadne zaujímavých prípadoch pre inovatívne odvetvia (blockshain, startup právo)
- príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy
- teambuildingy, občerstvenie pre zamestnancov
- práca v mladom a priateľskom kolektíve

Štrukturované životopisy nám prosím zašlite emailom v slovenskom a v anglickom jazyku. Na osobné pohovory budeme pozývať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

-zodpovednosť
-samostatnosť
-analytické myslenie
-predstavivosť

Highgate Law & Tax poskytuje právne poradenstvo lokálnej aj medzinárodnej klientele so zameraním na daňové právo, obchodné právo, M&A a finančnú reguláciu. V prestížnej ankete Právnická firma roka 2023 Highgate Law & Tax vyhrala kategóriu právnická firma roka pre oblasť daňového práva, a umiestnila sa ako odporúčaná kancelária v právnych oblastiach fúzii a akvizícií, bankovníctva a financií, práva duševného vlastníctva a práva informačných technológií.

Highgate Law & Tax je súčasťou skupiny Highgate Group poskytujúcej na slovenskom trhu unikátny balík poradenských služieb pre podnikateľov v oblasti práva, daní a účtovníctva pod jednou strechou. Highgate Group zastrešuje 25+ členný tím poradcov, ktorého členmi sú skúsení právnici, účtovníci a daňoví poradcovia, vďaka ktorým vie Highgate Group poskytnúť svojim klientom komplexné poradenské služby pre ich podnikanie, projekty a transakcie.
ID: 3553388  Megjelentetés dátuma: 4.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3000 - 5000 €