Predavačka v darčekovej predajni

Higher s.r.o.

Miesto práce
Rovniankova 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pozitívne naladeného človeka pre ktorého je práca zároveň koníčkom. Vašou náplňou práce bude zodpovednosť za chod prevádzky, ktorá bude plne vo vašej starostlivosti - príjem tovaru, jeho naaranžovanie na predajni, obsluha zákazníkov, návrh a tvorba darčekových košov, manipulácia s peniazmi, kontrola zásob. Budete pracovať vo veľmi príjemnom prostredí s krásnym tovarom.

• zamestnanecká zľava na tovar
• pracovné oblečenie zadarmo
• nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, víkendy
• vianočný a narodeninový darček
• príspevky a darčeky pri rôznych jubileách a príležitostiach (svadba, narodenie dieťaťa, okrúhle narodeniny...)
• školenia a ďalší rozvoj
• finančná odmena pri pracovnom výročí
• pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, úmrtie v rodine, sťahovanie)
• pracovný pomer na dobu neurčitú
• príjemnú atmosféru v modernom obchode

Životopis nám posielajte v slovenskom jazyku aj s priloženou fotografiou. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Komunikatívnosť, estetické cítenie a zručnosti, pozitívny vzťah k práci. Výhodou je prax alebo skúsenosti v aranžovaní.

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou darčekových košov, maloobchodom a veľkoobchodom v sortimente cukrovinky a alkohol, s vlastnými predajňami v Bratislave - www.wellenmark.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2769849  Megjelentetés dátuma: 17.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou na pohovore