Čašník/čašníčka

Holiday Inn Trnava

Miesto práce
Hornopotočná 5, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
900 - 1 100 EUR/mesiacZákladná mzda je nástupná základná zložka mzdy, po skúšobnej dobe navýšenie * horná hranica mzdy zahŕňa víkendové a nočné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov, aktívna komunikácia so zákazníkmi
- poskytovanie rád pri výbere nápojov, prijímanie objednávok, servírovanie a vydávanie nápojov, obsluha pri pulte, pri stoloch
- zúčtovanie tržieb hosťom podľa pokynov nadriadeného
- zúčastňovať sa na školeniach a seminároch týkajúcich sa IHG štandardov a F&B oddelenia
- evidovať počas zmeny denné a mesačné uzávierky
- pravidelná komunikácia s príslušnými oddeleniami
- zúčastňovať sa podľa potrieb na kongresových a spoločenských akciách
- vykonávať zmeny súvisiace so vznikom, zmenou a skončením realizácie spoločenských a konferenčných podujatí
- získavanie spätnej väzby od hostí a tlmočenie ich požiadaviek svojmu nadriadenému

- práca pre renomovanú sieť hotelov
- možnosť sebarealizácie, kariérny rast
- účasť na školeniach a kurzoch
- využívanie Wellness služieb hotela, fitness, podzemná garáž, zamestnanecké
stravovanie
- zľavy na ubytovanie a stravovanie v celosvetovej sieti hotelov Intercontinental Hotel Group
- po skúšobnej dobe navýšenie mzdy

Prosíme uchádzačov, aby posielali životopisy v slovenskom jazyku. Vopred ďakujeme každému uchádzačovi za záujem pracovať pre náš hotel, avšak vzhľadom na vysoký záujem budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronomia, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

čašník

Počet rokov praxe

1

- pracovné skúsenosti v obsluhe - PODMIENKA
- schopnosť zvládať stresové situácie
- časová flexibilita a lojálnosť
- tímový duch
- ovládanie min. jedného svetového jazyka na
komunikatívnej úrovni
- ovládanie programu MICROS, OPERA - výhodou
- príjemné vystupovanie a prejav, iniciatívnosť
- záujem sa vzdelávať a pracovať na sebe

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.
Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.
ID: 3334322  Megjelentetés dátuma: 30.1.2024  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac