Mechanik

HGV Parts s.r.o.

Miesto práce
Letištná 5662, Trnavský kraj, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného mechanika s praxou na opravy a servis brzdových systémov Knorr-Bremse, Wabco, Haldex a v odbore elektronickej diagnostiky do našej dieľni v Dunajskej Strede.
Ponúkame prácu na plný úväzok v stabilnej spoločnosti, osobné ohodnotenie, odborný výcvyk, možnosť karierného postupu a možnosť ubytovania v areáli spoločnosti.
Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť všetkých odberateľov dokazuje, že k zadaným prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a v neposlednom rade promptne
Životopisy posielajte na adresu [email protected]
Informácie: 0911 286 337

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojársto

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

precíznosť, samostatnosť, schopnosť riešiť vzniknuté situácie, pracovitosť, dôslednosť

Naša firma sa zaoberá s náhradnými dielami pre úžitkové vozidlá a ich repasovaním.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2821819  Megjelentetés dátuma: 22.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou