Zámočník

HF Slovakia, a. s.

Miesto práce
Lieskovec, Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
5 EUR/hod.mzda bude individuálne posúdená podľa skúseností kandidáta a nezahŕňa mzdové príplatky podľa Zákonníka práce za nočnú prácu, prácu počas víkendov ani dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• montáž a demontáž dielov, strojov a zariadení podľa výkresovej dokumentácie
• zostavovanie konštrukcií z komponentov podľa výkresov vrátane zlícovania, zoskrutkovania, lepenia,
• montáž jednoúčelových priemyselných zariadení podľa technickej dokumentácie,
• dodržiavanie požadovanej kvality výrobku, kontrola funkčnosti, vrátane spracovania požadovaných záznamov a protokolov,
• opracovávanie súčiastok (brúsenie, vŕtanie, pílenie, ohýbanie atď.).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

montážnik, zámočník

Počet rokov praxe

1

-strojárske vzdelanie
- schopnosť čítania výkresovej dokumentácie
- manuálna zručnosť
- skúsenosť s montážou pneumatických a hydraulických častí výhodou

Spoločnosť HF Slovakia, a. s. so sídlom v Dubnici nad Váhom má v oblasti strojárskej výroby dlhodobú históriu a je členom medzinárodnej skupiny HF Mixing Group.

www.hf-group.com
www.hf-mixinggroup.com
www.hf-tiretechgroup.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3995271  Megjelentetés dátuma: 18.7.2022  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.