Manažér skladov, internej logistiky a expedície

HF Slovakia, a. s.

Miesto práce
Lieskovec 575, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
od 01.06.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400 EUR podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovedá za výber, zloženie a konečnú cenu objednávaných tovarov a služieb (obalový materiál, manipulačná a skladová technika),
  • zabezpečenie vyskladnenia dielov tak, aby nebol narušený chod výroby, montáže s orientáciou na dodržiavanie dodacích termínov,
  • evidovanie aktuálneho stavu zásob v skladovom systéme,
  • riadenie, motivovanie a hodnotenie podriadených pracovníkov,
  • plánovanie pracovných zmien, zadeľovanie úloh a koordinovanie činností v rámci skladu a expedície
  • navrhovanie opatrení zameraných na optimalizovanie procesov skladového hospodárstva,
  • dozeranie na správnosť uskladňovania a manipuláciu s materiálom a tovarovými zásobami,
  • tvorba interných smerníc, kontrolovanie dodržiavania BOZP predpisov,
  • sledovanie a vyhodnocovanie kľúčových ukazovateľov na oddelení,
  • vypracovanie pravidelných reportov pre vedenie spoločnosti,
  • vykonávanie riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie skladových zásob,
  • spolupracovanie s oddeleniami v rámci spoločnosti,
  • v spolupráci s ostatnými oddeleniami plánovať a organizovať internú logistiku vo firme,
  • v spolupráci s obchodným oddelením plánovať a organizovať činnosť expedície.

  • práca s najmodernejšími technológiami
  • vzdelávanie, odborný a kariérny rast
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • firemné spoločenské a športové podujatia

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis
na [email protected]. Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo alebo porovnateľná kvalifikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • skúsenosti s vedením zvereného tímu zamestnancov
  • schopnosť zvládať stresové a záťažové situácie
  • organizačné schopnosti, flexibilita, komunikatívnosť
  • presnosť, dôslednosť, iniciatíva
  • schopnosť samostatne riešiť problémy
  • flexibilita a aktívny prístup

HF Slovakia a.s. so sídlom v Dubnici nad Váhom / Slovensko pôsobí v oblasti strojárstva od roku 1937. Do decembra 2022 bolo obchodné meno spoločnosti HF NaJUS a.s.

Táto progresívna strojárska spoločnosť s dlhou tradíciou si zakladá na prvotriednej kvalite, špecializácii a profesionalite vo všetkých oblastiach svojej pôsobnosti.

Od roku 2012 spoločnosť HF Slovakia patrí do celosvetovej skupiny HF Mixing Group - popredného dodávateľa v gumárenstve, založené nemeckou spoločností Harburg Freudenberg Maschinenbau GmbH. Súčasťou skupiny sú (okrem iných) spoločnosti Pomini Rubber and Plastics (Italy), Farrel Corporation (USA), Farrel Limited (GB), HF Rubber Machinery (USA) a Mesabi Control Engineering (USA).

Základným cieľom spoločnosti je dosiahnuť spokojnosť zákazníkov, zaručiť prácu zamestnancov a vytvoriť partnerstvo s dodávateľmi.

Hlavnými výrobkami spoločnosti je strojárska výroba - jednoúčelové stroje, stroje s automatizáciou, prípravky, ťažké zvarence a obrobky, montáže, inštalácie, servis a opravy u zákazníka.

Veľký dôraz sa kladie na kvalitu výroby, čoho dôkazom sú získané certifikáty.

HF Slovakia je certifikovaná podľa STN EN ISO 9001: 2015 – Systém manažmentu kvality a STN EN ISO 3834-2: 2006 - Požiadavky na kvalitu pri tavnom zváraní kovových materiálov.

www.hf-group.com
www.hf-mixinggroup.com
www.hf-tiretechgroup.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3510850  Megjelentetés dátuma: 2.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1400 EUR podľa skúseností kandidáta