Učiteľ SZUŠ Utekáč

Heureka Slovakia o.z.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
2.9.2021
738,5 - 1 300 EUR/mesiacpodľa kvalifikačných predpokladov a aktivity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pedagogická činnosť. Možnosť pracovať v
HO - klavír, gitara, cimbal, gajdy, husle
TO
VO
LDO

Flexibilný pracovný čas a motivačný systém. Zamestnanecké ošatenie. Zamestnanecké zľavy na všetky aktivity organizované zriaďovateľom (detské tábory pre deti zamestnancov a pod.)

Požadujeme CV a doklady preukazujúce vzdelanie a prax. Budeme akceptovať aj žiadosti len s CV. Výberové konanie bude viackolové.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hudobný

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilný, kreatívny človek a pozitívne orientovaný pedagóg. Dôsledný, dochvilný a teamový pracovník schopný svoje schopnosti a predpoklady ponúknuť v prospech realizácie projektov pre deti a mládež aj nad rámec svojho základného zadelenia (platená činnosť - napríklad letné tábory).

SMS Heuréka - systém škôl a školských zariadení zameraných najmä na prácu s deťmi a mládežou do 25 rokov združujúca SZUŠ, SCVČ a SMŠ.
www.heurekaslovakia.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3948211  Megjelentetés dátuma: 14.5.2021  Alapbér (bruttó): 738,5 EUR/mesiac