Učiteľ SZUŠ Nitra - Lužianky a okolie

Heureka Slovakia o.z.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
8.03.2021
738,5 - 1 300 EUR/mesiacpodľa kvalifikačných predpokladov pre pedagogický výkon v základnej umeleckej škole

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Učiteľ základnej umeleckej školy. Možnosť práce v rámci všetkých odborov
HO - klavír, gitara, husle
alebo aj učiteľ TO, VO, LDO

Motivačný systém zameraný na plnenie kvalitatívnych a kvantitatívnych ukazovateľov. Pohyblivý pracovný čas.

Sme súkromná základná umelecká škola, ktorá je "neustále v pohybe". Hľadáme inovatívne prístupy a ponuky pre našich klientov s cieľom zaujať a prilákať deti a mládež k umeniu. Pre nás nie je práca len povinnosť ale aj hrou a každú voľnú pracovnú chvíľu sa snažíme venovať deťom a mládeži a nielen cez hlavnú náplň ZUŠ ale aj formou pridružených aktivít ako napríklad detské a mládežnícke tábory.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hudba, tanec, výtvarný, literárno-dramatický

Ostatné znalosti

word, excel, IZUŠ - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

učiteľ umeleckých predmetov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zameranie na kvalitu, flexibilita, vzťah k práci s deťmi a mládežou, tímovosť, lojalita, dôslednosť a dochvíľnosť

SMS Heuréka - systém škôl a školských zariadení zameraných najmä na prácu s deťmi a mládežou do 25 rokov združujúca SZUŠ, SCVČ a SMŠ.
www.heurekaslovakia.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3600753  Megjelentetés dátuma: 13.2.2021  Alapbér (bruttó): 738,5 EUR/mesiac