Učiteľ SZUŠ Novohrad - oblasť LC, Poltár

Heureka Slovakia o.z.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
12.04.2021
Od 738,5 EUR/mesiacpodľa kvalifikačných predpokladov na výkon pedagóga v základnej umeleckej škole

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Učiteľ pre základnú umeleckú školu. Organizujeme všetky odbory ZUŠ - HO, LDO, TO, VO

Personal development - organizovanie pravidelných školení a teambuildingov. Motivačný systém zameraný na kvalitatívne a kvantitatívne ukazovatele.

Sme dynamická súkromná základná umelecká škola Heuréka, ktorá pôsobí v rôznych lokalitách - EP - prevažne okresov Poltár a Lučenec, čiastočne Rimavská Sobota a Klenovec

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogicko-umelecké odbory a tanec

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Google Meet - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

učiteľ umeleckých predmetov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovitosť, dôraz na kvalitu práce, kreativita a flexibilita, zodpovedný prístup, komunikatívnosť, vzťah k práci s deťmi a mládežou

SMS Heuréka - systém škôl a školských zariadení zameraných najmä na prácu s deťmi a mládežou do 25 rokov združujúca SZUŠ, SCVČ a SMŠ.
www.heurekaslovakia.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3600739  Megjelentetés dátuma: 13.2.2021  Alapbér (bruttó): 738,5 EUR/mesiac