Učiteľ SZUŠ - Heuréka Orava (napr. Bobrov)

Heureka Slovakia o.z.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.09.2019
612,50 a viac podľa kvalifikačných predpokladov - Heuréka tarify (Zákonník práce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Učiteľ umeleckých odborov - HO, TO, VO a LDO.
Schopnosť chodiť za žiakom aj na elokované pracoviská. Samostatná náborová aktivita a prezentácia školy v regióne.

Motivačný systém zameraný na kvalitatívne a kvantitatívne ukazovatele.

Máš možnosť pracovať v tíme, ktorý pracuje pre deti a mládež už viac ako 9 rokov. Pôsobíme v troch krajoch (ZA,BB,NR). Prácu vnímame ako radosť viesť deti a mládež a nielen k umeniu. Učením naše poslanie nekončí. Organizujeme napríklad aj detské a mládežnícke tábory. Pracujeme na rozvoji vzťahu k umeniu ale aj pohybu na deti "od narodenia". Vieme kumulovať úväzky v rámci SMS Heuréka tak aby si mal čo najvyšší úväzok a nemusel hľadať inde ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hudba, tanec, výtvarný, literárno-dramatický

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, tvorivosť, hravosť, zodpovednosť a precíznosť, komunikatívnosť, lojalita, multifunkčnosť

SMS Heuréka - systém škôl a školských zariadení zameraných najmä na prácu s deťmi a mládežou do 25 rokov združujúca SZUŠ, SCVČ a SMŠ.
www.heurekaslovakia.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3319120  Megjelentetés dátuma: 16.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 612,50 a viac podľa kvalifikačných predpokladov - Heuréka tarify (Zákonník práce)