Sociálny pracovník

HESTIA n.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.3.2021
1 200 EUR/mesiacPonúkame diskusiu o mzde začínajúcu na tejto sume. Finálna úroveň mzdy závisí od profesijnej kvalifikácie, skúseností a dĺžke praxe v sociálnom zariadení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kompletne spracováva administratívnu agendu sociálnej práce, v zmysle zákona 448/2008 Z. z. včítane pravidelných hlásení na BSK, MPSVaR, Magistrát hl. mesta
- zodpovedá za vypracovávanie zmlúv v zmysle platných predpisov,
- vedie kompletnú agendu žiadateľov o sociálnu službu,
- vedie sociálnu rehabilitáciu v spolupráci s tímom pracovníkov a vytvára individuálne plány klientov.
– vypracovanie osobnej a rodinnej anamnézy
– tvorba a aktualizácia individuálnych plánov v systéme
– vedenie záujmovej činnosti
– vedenie aktivizačných skupín podľa potrieb klientov
– poskytovanie sociálnej rehabilitácie
– organizácia spoločenských podujatí zariadenia

- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu,
- príjemné pracovné prostredie,
- stravovanie priamo v zariadení za zvýhodnenú cenu,
- možný príspevok do 3. piliera DDS

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na doleuvedenú e-mailovú adresu.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.
Vhodným uchádzačom odpovieme e-mailom alebo ich budeme telefonicky kontaktovať najneskôr do 14 dní.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem!

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Cygnus - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Sociálna práca

Počet rokov praxe

3

- pozitívny empatický vzťah k seniorom a práci s ľuďmi
- proaktívny prístup k práci
- pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- samostatnosť, flexibilita a snaha vzdelávať sa
- schopnosť spolupracovať s pracovníkmi opatrovateľského a ošetrovateľského úseku
- precíznosť a dochvíľnosť

HESTIA n.o. - Špecializované zariadenie a Zariadenie pre seniorov je zariadením plne vybaveným pre klientov s ľahším i ťažším zdravotným postihnutím v lokalite mestskej časti Dúbravka, obklopenej vlastnou záhradou a rýchlym dopravným spojením. V našom zariadení poskytujeme celoročné ubytovanie pre 34 klientov spojené s komplexnou sociálnou a ošetrovateľskou starostlivosťou, rozvojom medziľudských vzťahov a individuálnym prístupom ku každému klientovi. Našim mottom je: "Staráme sa tak, ako by sme chceli - aby bolo o nás postarané...".

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4024471  Megjelentetés dátuma: 23.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac