Montážnik - Elektrotechnik/Elektrikár

HESIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
800 EUR/mesiaczákladná mesačná mzda 800,- EUR + pravidelné mesačné osobné ohodnotenie od výkonu do 500,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia a revízia výkonových transformátorov a ich príslušenstva a uvedenie transformátorov do prevádzky. Práca zahŕňa:

- aktívne podieľanie sa na príprave vybavenia a náradia
- návrh, výroba a oprava komponentov
- úkony spojené s montážou a zapájaním príslušenstva, filtráciou oleja, opravy, natieranie transformátora
- pomocné a ukončovacie práce.

Prácu vykonávajú pracovníci v zostavených pracovných tímoch.
V prípade neúčasti na aktuálnych projektoch pracovníci vykonávajú prípravné a elektroinštalačné práce v HESIA HALL ( sídlo spoločnosti v BA).

- stabilné pracovné miesto
- motivujúci systém zamestnaneckých výhod
- osobné ohodnotenie
- zaujímavá a tvorivá práca
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- osobný a profesionálny rast

V prípade, že Vás pozícia oslovila, spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania, pošlite svoj životopis na emailovú adresu [email protected]

Vybratí uchádzači sa pozvú na osobný pohovor. Uistite sa či ste uviedli AKTUÁLNE TELEFONICKÉ ČÍSLO.

Termín nástupu: úspešný uchádzač môže nastúpiť podľa dohody.

Pre viac informácií o spoločnosti HESIA, spol. s r.o. navštívne prosím našu internetovú stránu www.hesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-paragraf 21 -NUTNOSŤ
-vodičský preukaz B -NUTNOSŤ
- ochota cestovať, nakoľko spoločnosť HESIA realizuje projekty po celom území SR aj mimo územia SR
- schopnosť pracovať v skupine
- zodpovednosť, samostatnosť
- skúšky odbornej spôsobilosti, zváračský preukaz a ďalšie odborné osvedčenia sú VÝHODOU
- prax v odbore VÝHODOU

Spoločnosť Hesia, spol. s r.o. vznikla 22.06. 1998. Od svojho vzniku do dnešného dňa si vybudovala stabilnú pozíciu ako na slovenskom, tak na európskom trhu. Jej stabilná pozícia je podložená dlhodobým pracovným úsilím a spokojnosťou zákazníkov. Aktivity spoločnosti Hesia, spol. s r.o. sú zamerané na všetky služby, ktoré sú spojené s prepravou, montážou, prevádzkou, revíziami, opravami a diagnostikou všetkých typov výkonových transformátorov a tlmiviek, bez obmedzenia ich výkonov a menovitých napätí. www.hesia.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2409571  Megjelentetés dátuma: 21.1.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac