Čašníčka v kaviarni

Berg & Bauman, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700,00 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do malej kaviarne/cukrárne v Bratislave (Drotárska cesta) hľadáme na plný úväzok šikovnú, milú a zodpovednú kolegyňu - Čašníčku, Baristku.

Pracovné dni - Krátky týždeň: streda, štvrtok, piatok, Dlhý týždeň: streda, štvrtok, piatok, sobota, nedeľa, prípadne podľa dohody.

Vyžadujeme zodpovedný a seriózny prístup. Požadovaná je prax v obore (príprava všetkých druhov kávy, servírovanie dezertov), skúsenosti s prácou v obdobnej prevádzke. Požadovaný je platný zdravotný preukaz a hygienické minimum.

Náplňou práce bude dozor nad chodom kaviarne, príjmanie objednávok, obsluha hostí, debarasovanie, inventúra, dodržiavanie všetkých predpisov, zodpovednosť za čistotu a hygienu priestorov.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite Váš stručný životopis spolu s fotkou na [email protected]

Príjemné pracovné prostredie, práca v malej útulnej kaviarni a cukrárni, zaujímavé finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Čašníčka, servírka

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti z obdobnej práce, znalosti z príprav rôznych druhov káv, príjemné vystupvanie, samostatnosť, zodpovednosť.

Spoločnosť Berg &Bauman, s.r.o. je investičnou realitnou spoločnosťou, ktorá bola do roku 2019 zameraná výhradne na investície. V roku 2019 sa spoločnosť začala angažovať aj v oblasti rekonštrukcií nehnuteľností. Stali sme sa najrýchlejšie rastúcou spoločnosťou, ktorá pôsobí na realitnom trhu za rok 2019 a 2020. Za úspech vďačíme energii, odhodlaniu a profesionalite nášho tímu, ktorý robí maximum pre vašu spokojnosť. A teraz do nášho tímu hľadáme možno práve teba.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2661760  Megjelentetés dátuma: 4.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700,00 EUR