Špecialista technológie práškového lakovania

HERN s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 250 EUR/mesiacDochádzkový bonus, Odmena za EBIT - splnenie celopodnikových ukazovateľov. Ak sú skúsenosti a prax uchádzača/čky na vyššej úrovni ako vyžadujeme v pracovnej ponuke, je možné dohodnúť vyššiu nástupnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavovanie, kontrola a úprava procesu predúpravy
Nastavovanie, kontrola a úprava procesu práškového lakovania
Vykonávanie medzioperačnej kontroly
Optimalizácia procesov vo výroby
Vykonávanie technických skúšok
Koordinácia priebehu a väzieb výrobných činností strojárskej výroby

Práca v stabilnej spoločnosti
Pružný pracovný čas
Aktívna podpora osobného rastu a rozvoja
Príspevok do III. piliera prostredníctvom zvolenej DDS
Zvýhodnená cena za stravovanie s cenou 1€
Príspevok pri pracovných a životných jubileách od 100 € do 300 €
Možnosť žiadať o príspevok z nadácie alebo zo sociálneho fondu na krytie nákladov spojených s mimoriadnymi a negatívnymi životnými udalosťami, živelnými pohromami a pod.
Príspevok za darovanie krvi v hodnote od 50 € do 250 €
Vitamínový balíček spravidla 2 x za rok

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť. Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

V oblasti práškového lakovania

Počet rokov praxe

3

Skúsenosť s nastavovaním, kontrolou a úpravou procesu práškového lakovania nutnosť!

HERN s.r.o. je pro-exportne zameranou spoločnosťou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia: John Deere, Caterpillar, Bobcat, Jungheinrich, Mitsubishi, Kuhn.
Ako najväčší zamestnávateľ so slovenským kapitálom v Oravskom regióne sa zameriava na výrobu detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku, ale aj manipulačnú techniku, ďalšie stroje a zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3931941  Megjelentetés dátuma: 9.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac