Hlavný účtovník

HERN s.r.o.

Miesto práce
Kliňanská cesta, Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiac25% prémie vyplácané kvartálne Dochádzkový bonus vyplácaný raz ročne Odmena za EBIT

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie účtovníctva 2 výrobných spoločností a 2 nevýrobných spoločností v ERP systéme
- spolupráca v rámci účtovného tímu (4 špecialisti) a ostatnými oddeleniami (mzdy, controlling, nákup, obchod)
- príprava účtovnej závierky (ročnej, štvrťročnej, mesačnej)
- príprava daňových priznaní (daň z príjmov, DPH a ostatné dane)
- zodpovednosť za správnosť účtovania došlých faktúr
- komunikácia so štátnymi inštitúciami a bankami
- návrh metodických postupov účtovania
- príprava podkladov pre audit a spolupráca s audítormi
- komunikácia s externými inštitúciami
- reporting a štatistiky

- možnosť pracovať home office
- práca v jednej z najväčších a slovenských spoločností v regióne
- telefón a NTB aj na súkromné účely
- možnosť kariérneho rastu
- široký sociálny program

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo, audítorstvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Znalosť daňovej problematiky (DPH, DPPO)
Samostatnosť
Analytické myslenie
Precíznosť
Diskrétnosť

HERN s.r.o. je pro-exportne zameranou spoločnosťou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia: John Deere, Caterpillar, Bobcat, Jungheinrich, Mitsubishi, Kuhn.
Ako najväčší zamestnávateľ so slovenským kapitálom v Oravskom regióne sa zameriava na výrobu detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku, ale aj manipulačnú techniku, ďalšie stroje a zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3766668  Megjelentetés dátuma: 8.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac