Operátor povrchových úprav

HERN s.r.o.

Miesto práce
Kliňanská cesta 564, Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 596 EUR/mesiac+ max. 30 % prémie a odmeny , príplatky za nadčasy, nočnú a poobednú zmenu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navešiavanie, zvešiavanie dielov, fixovanie výrobkov drôtom
Maskovanie, odmaskovanie
Tmelenie, jemné vybrúsenie, brúsenie výrobkov podľa výrobného postupu
Montáž hotových výrobkov
Balenie
Obsluha zinkovacej linky
Obsluha konzervačnej linky
Obsluha otryskávacej linky
Obsluha RVT linky
Ručné dostriekavanie nedostupných miest
Mokré lakovanie
Kontrolné činnosti
Ručná a mechanická manipulácia s materiálom a výrobkami

Vyplácané 30% prémie + ďalšie odmeny + príplatky
Práca v stabilnej spoločnosti
Ročný bonus za dochádzku
Mzda vyplatená najneskôr do 10. dňa v mesiaci a v 100% výške
Sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

HERN s.r.o. je pro-exportne zameranou spoločnosťou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia: John Deere, Caterpillar, Bobcat, Jungheinrich, Mitsubishi, Kuhn.
Ako najväčší zamestnávateľ so slovenským kapitálom v Oravskom regióne sa zameriava na výrobu detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku, ale aj manipulačnú techniku, ďalšie stroje a zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3713511  Megjelentetés dátuma: 18.9.2020  Alapbér (bruttó): 596 EUR/mesiac